Zápasů dnes: 2, včera 11, za týden 64, v sezóně 64
Nemáš ještě účet?

HUT REHOC LIGA CZ/SK

Vydáno dne 12. 02. 2020 (358 přečtení), napsal Tomitomasino
NHL Team

Nový pilotní projekt pod vedením hráče Tomitomasino. Bude se hrát s HUT týmy (NHL 20 Ultimate Team) a to systémem 2x každý s každým. Poměř svůj HUT tým s ostatními.

Požadavky
▪︎Internet nesdílený s minimální rychlostí připojení 5 MB/s, stabilní s optimální odezvou (bez lagů). Ping se soupeři v rozmezí 10 - 50 ms.
▪︎Admini mohou kdykoliv požádat o aktuální výsledek testu ze hry
▪︎Fair play přístup.
Obecná pravidla
▪︎Nastavení - vlastní (prodloužení 3na3), třetina 5 minut, obtížnost superstar a nastavení plná simulace. Ovládání golmanů manuální.
▪︎Zápasy se domlouvají přes skupinový chat na facebooku a prostřednictvím webového kalendáře.
▪︎Jeden hráč nesmí hrát na ReHoc portále pod více nicky. Platí zásada 1 hráč = 1 nick = 1 IP adresa. V jedné ligové soutěži z jedné IP adresy může hrát pouze jeden hráč.
▪︎Statistiky je nutné zapsat vždy, jinak bude zápas anulován.
▪︎Je zakázáno uzamykat ovládání hráče na jednotlivý post. Hraje se s celým týmem.
▪︎Písemné napadání soupeře na jeho styl hraní, nadávky, urážky, zesměšňování a jsou v lize zakázané. Pokud nadávky soupeři oplácíte, tak si nestěžujte!
▪︎Za velký prohřešek je považováno odpojení hráče ze zápasu. Zápasy přerušené z technických důvodů se dohrávají (na podmínkách dohrání se hráči nejprve jendoznačně domluví až poté jdou dohrávat).
▪︎Pokud nejste s připojením soupeře spokojeni, nascreenujte výkon sítě ve hře a zápas okamžitě ukončete. Tento screen bude sloužit jako omluvenka k vypnutí zápasu, ale také bude informovat adminy o tom, že daný hráč má problémy s připojením.